KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779423
nr 1277 9423
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, Landskap. Olja på duk, ej uppspänd, Signerad, 72x90 cm
Kondition: slitage, skador
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:31:15
30/9 14:23:31
1.200 kr
30/9 20:24:02